Manufaktura Świętego Mikołaja :)

Ostatnie dni pewnie jak wszystkim upływają na przygotowaniach do Świąt. Okna umyte, porządkui zrobione, choinka ubrana :) Gotować nie będę bo nie umiem- tym zajmie się mąż :) 
Znalazłam jednak trochę czasu na sutaszowo- koralikową twórczość. Powstało w sumie pięć par kolczyków i trzy bransoletki. Forma bardzo prosta, to chyba nawet jeden ze "standardowych" sutaszowych wzorów, dlatego też pozwoliłam sobie poszaleć z kolorystyką i koralikami. Wyszło kolorowo i świątecznie, a zważywszy na to, że ponad połowa moich prac stanie się świątecznym podarunkiem dla kilku koleżanek to wyszło idealnie! Mam nadzieję, że obdarowane podzielą mój entuzjazm :)

Chciałabym wszystkim Wam życzyć wesołych Świąt Bożego Narodzenia pełnych spokoju, radości i rodzinnego ciepła. Niech staną się czasem odpoczynku, czerpania siły i inspiracji na cały nadchodzący rok :*

Komentarze

 1. Ale pracowita z Ciebie dziewczyna, a wszystko przepięknie wykonane, obdarowane na pewno będą zachwycone :) Zdrowych i spokojnych Świąt Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty, ja bym była bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prezenciki, koleżanki na pewno będą zachwycone :) zdrowia, szczęścia i miłości w Nowym Roku! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Pracowita i dobra dziewczyna z Ciebie, skoro postanowiłaś obdarować tyloma prezentami bliskie Ci osoby :) Judytko, niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Wszystkiego najlepszego na te Święta! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej, ale się rozhulałaś!Zucha dziewczyna!Wszystkie panie na pewno bardzo zadowolone - tez bym była:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty