Pamiętniki

Na wstępie wyjaśnię, że dzisiejszy post nazwę zawdzięcza pewnemu serialowi o wampirach, do którego ostatnio z sentymentem wróciłam :) pojawił się w nim lapis lazuli, a że akurat wybierałam materiały do nowego projektu moja uwaga została skierowana właśnie na te kamienie :) 

Tak właśnie powstał komplet - broszka i kolczyki- z lapis lazuli. Bardzo lubię te kamienie, głównie za te złote drobinki. Najpierw powstała dość spora broszka. Właśnie przy jej tworzeniu wpadłam na pomysł połączenia koloru granatowego z różem, a zainspirowały mnie koraliki dagger.


W kolczykach kolor różowy został użyty już zupełnie świadomie :) są niewielkie, ale wyraziste. 


Jako ciekawostkę powiem Wam, że do uszycia tego kompletu użyłam sznurków aż z Australii, których ostatnio kilka kolorów na próbę kupiłam. Sznurkami szyje się nieźle, chociaż czasem wychodzi z nich czarny rdzeń. W mojej ocenie sznurki nie są złe, na pewno użyję ich jeszcze, ale nie skradły mojego serca jak te włoskie, które do dziś są moimi ulubionymi :)


Ściskam mocno i do obejrzenia! 

Komentarze

  1. Bardzo lubię ten serial i myślę, że można w nim znaleźć wiele inspiracji ;) Lapis też lubię, a w połączeniu z takim odcieniem różu wygląda ślicznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś oglądałam ten serial z koleżanką w akademiku. To były beztroskie czasy ;) Piękny komplet :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty