Akcja kombinacja!

Kolejna praca, która wyszła spod moich rąk wcale nie miała tak wyglądać :) Jak zwykle. Plan był prosty- miało być coś większego, prostego i bez zbędnych kombinacji. I znowu nie wyszło :) Zaczęło się nieźle - dwa kryształki vitrail na środek, trochę pereł svarowskiego i maluszki (toho i fire polish) do dekoracji. Miało być klasycznie i skromnie, mimo większej formy. Ale jakoś tak wybierając sznurki nie mogłam się zdecydować- poprzednim kryształkom  w tym kolorze towarzyszyła zieleń i bordo, ze skutkiem całkiem zadowalającym, więc pomyślałam o czymś do kompletu. A jak zobaczyłam metalizowany granatowy sznurek nie umiałam z niego zrezygnować. Prawdę mówiąc z niczego nie umiałam zrezygnować. Więc zaczęła się akcja- kombinacja :) Na początku, przyznam szczerze, wcale dobrze to nie wyglądało. Ale z doszywaniem kolejnych elementów byłam coraz bardziej zadowolona z efektu :) Całość została zamocowana na masajce w podobnej kolorystyce, dzięki czemu udało mi się trochę "uzwyczajnić" tę kolię. Zdaję sobie sprawę, że połączenie takich elementów i kolorów może wzbudzać mieszane uczucia, ale taka już jestem- im dziwniej, tym lepiej. Trudno, przyjmę krytykę na klatę :)
Komentarze

 1. Duża praca i dużo pięknych kolorów, śliczna kolia

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się podoba taka kolorystyka. Odważna, zdecydowana i pełna energii. Naszyjnik jest świetny! :) Też sobie często obiecuję, że zrobię coś prostego, minimalistycznego.... i na obiecankach się kończy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się ta "inność", poza tym pasuje do masajki, a ona sama nadaje sutaszowi innego wymiaru - duet bardzo dobrany!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie bomba! Przepiękne kolory. Forma wyszukana ale za to jaka piękna. Mogę przymierzyć? :-D;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna kolia :) Uwielbiam takie kolory.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem fanką sutaszu :) Twój naszyjnik jest boski!!

  OdpowiedzUsuń
 7. No widzisz, a mi nigdy ne wychodzi nic dużego, bo nie mam cierpliwości:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna, kolorowa bomba energetyczna ;) bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 9. pięknie!!! cudne kolorki!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty