Błyskotka

Jestem dumna jak pawisko! :) Zostałam poproszona o wykonanie kompletu w kolorach granatu i srebra, składającego się z naszyjnika i bransoletki. W tydzień... Na szczęście się udało a skutek jest dla mnie więcej niż zadowalający :) Włożyłam w ten komplet mnóstwo pracy, ale jeszcze więcej serca. Kolorystyka i duża forma naszyjnika są mi bliskie, dlatego bardzo się starałam żeby wszystko wyszło jak najlepiej. 

Dolna część naszyjnika to cudowne srebrne perły Svarowskiego. Uwielbiam z nimi pracować! :) Każdej pracy dodają klasy, elegancji i szyku.


 Część centralną stanowią przepiękne błyszczące kryształy Swarovskiego w różnych odcieniach granatu oraz white patina- te szczególnie mi się spodobały.


Bransoletka jest delikatniejsza niż naszyjnik, ale także bardzo mi się podoba, jest jego doskonałym uzupełnieniem.

Zdjęcia bransoletki są niestety nienajlepsze, ponieważ zostały zrobione naprawdę "na szybko" w warunkach totalnie niesprzyjających robieniu zdjęć. Ale lepsze takie niż żadne, a naprawdę chciałam mieć po niej choćby ślad.

Ten komplet to jedna z najlepszych rzeczy jaką udało mi się zrobić. Widać tu, że mój warsztat zaczyna się poprawiać, a i wyczucie kolorów mam całkiem nie najgorsze :P Wiem, nieskromnie, ale naprawdę czuję się dobrze patrząc na niego i jestem pełna nadziei, że teraz będzie już tylko lepiej :)

Komentarze

 1. Bardzo elegancki komplet i kolory takie wyraziste :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Magiczne kolory, zapraszam do mnie na bloga po wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. rozwijasz się w tempie wręcz kosmicznym ;) świetnie wyszło, z charakterem ;) tak trzymaj ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. No, naprawdę możesz być dumna:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę piękny komplet bardzo mi się podoba. Kolory pięknie współgrają. Zazdroszczę tak udanej pracy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty