Zamówienie nietypowe

Hej, hej :) Bardzo lubię realizować Wasze projekty, zwłaszcza te nietypowe. Krosno jest mi dobrze znane, nie zliczę ile bransoletek - kameleonow na nim wykonałam, więc ochoczo zabrałam się do pracy. Tym razem nie była to jednak bransoletka a... Choker :) choker w pięknych kolorach fioletu i turkusu.


Trochę obawiałam się czy moje sklecone domowym sposobem krosno nie będzie za krótkie na taki projekt. Na szczęście zamieściłam się na nim bez problemu. Do wykonania tej ozdoby użyłam jak zwykle cudownie błyszczących koralików Toho Hex. Sam proces wyplatania był bardzo przyjemny, schody zaczęły się potem 😉


Od początku pracy zastanawiałam się jak go wykończyć żeby połączenie koralików z aksamitnymi sznurkami było jak najbardziej dyskretne a przy tym trwałe. Zakończyłam plecionkę tworząc oczko wykorzystując technikę makramy. Przez oczko planowałam przeciągnąć sznurek i zaszyć go od spodu, jednak nie wyglądało to dla mnie zbyt estetycznie. Postanowiłam więc całość podszyć pod koralikami, ale z efektu też nie byłam zadowolona. Ostatecznie wykonałam końcówki z czarnej skóry naturalnej i schowałam co trzeba. Wyszło ładnie i wygodnie- nic nie wrzyna się w szyję Bardzo lubię takie wyzwania i z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Klientka również, a to najważniejsze :) pozdrawiam Was ciepło i zachęcam do wypatrywania nowości - wkrótce się pojawią :) 

Komentarze

 1. Świetnie wygląda, musi się genialnie na szyi prezentować. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham fiolet, w połączeniu z turkusem wygląda idealnie. Bardzo piękna bransoletka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny chocker! Musisz mi koniecznie napisać, jakich koralików użyłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy zdradzi Pani jak sklecić domowym sposobem krosno? :D
  Jakich koralików Pani użyła? Dopiero zaczynam przygodę koralikową :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty