Gąsieniczki :)

Ale mnie dawno nie było :( Wszystko przez to, że jestem szalenie zapracowana :) Moją uwagę ostatnio zaprzątają projekty do następnych kalendarzowych wyzwań Royal Stone. Jedna praca już gotowa, następna w produkcji, ale oczywiście zostaną opublikowane wraz z konkursowymi albumami. Ale wczoraj coś mnie tknęło i postanowiłam się trochę zabawić :) Odkopałam wiekową już książkę o robieniu biżuterii z koralików i zaadaptowałam jeden z wzorów na własne potrzeby i możliwości :)
Tak oto powstały rozkoszne (o tak, to idealne określenie :)) kolczyki w kolorze zielonym, które od razu skojarzyły mi się z zielonym cudakiem zwanym potocznie gąsienicą :) Strasznie trudno było jest sfotografować (baardzo niesforne te robaczki), ale myślę, że fotki nadają się do publikacji :)(Wzór na kolczyki zaczerpnięty z książki pt. "Biżuteria z kryształków i koralików" autorstwa Christine i Sylvie Hooghe (str. 57))


(galeria.swiatkwiatow.pl)

Żeby moim gąsieniczkom nie było smutno stworzyłam do nich wisiorek :) Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jakiego kamienia użyłam (jeśli ktoś wie, to proszę o info), przywiozłam go kiedyś z Karpacza w formie małej zawieszki. Został opleciony koralikami Toho Round 8/0 w kolorze Transparent Capri Blue w najprostszy z możliwych sposobów, ale jak dla mnie to w zupełności wystarczy :) 
Cały komplecik podoba mi się tak bardzo, że postanowiłam zgłosić go do wyzwania Szuflady pod tytułem KORALIKI :)


P.S. Klakierkowi też się podobają :)


Komentarze

  1. Kot chyba ma na nie chętkę ;) Dziękujemy za udział w wyzwaniu szuflady.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty